Menu
Velibis Nedir?
Velibis Nedir?
Pamukkale Üniversitesi Teknokent’teyiz.

Veli bilgilendirme sistemi ?

Velibis sistemi ile okul, velilerin öğrencilerine yönelik etkileşimini daha sağlıklı sağlayabileceği günlük okul içi ve dışındaki hareketlerini mobil uygulama üzerinden bildirimler sayesinde haberdar olabilecekleri mobil platformdur.

Velibis; okulların, anaokulların ve kolej yapısındaki kurumların, öğretmenlerin ve öğrenci velilerinin kişisel mobil cihazlar üzerinden etkileşimlerini sağlıklı hale getirmek için kurulan sistematik veli bilgilendirme sistemidir.

Öğrencilerin eğitim başarılarını arttırıtp verimliliği arttırmak için geliştirilen bu platform tüm mobil uygulama larda çalışmaktadır.

Okuldaki sosyal, kültürel ve akademik tüm gelişmeleri anlık bildirimler sayesinden anında velinin akıllı cihazlarına iletilir ve velinin hareketleri yönetici paneli üzerinden takip edilip, raporlanır.

Son zamanlarda günlük hayatın çalışma hayatında yoğunluğundan vakit bulamayan velilerin öğrencilerini daha sağlıklı ve sistematik olarak takip edebilecekleri veli bilgilendirme sistemi Pamukkale Üniversitesi Teknokent Arge Merkezinde uzun zamandır geliştirllmekte ve ARGE çalışmaları devam etmektedir.

Özel Şifreli Veli Kullanıcı Paneli

Okul İle Direk Temas

Öğrencinin Akademik Gelişim Paneli

Öğrenci Etkinlik Bilgilendirme

Özel Dosya Paylaşımı

Öğrenci Yemek Takibi

Randevu İzin Modülü

Referanslar

Velibis
Gülfidan Okulları
Yeniçağ Koleji
Cemre Koleji
Masal Çocukları
Vahap Erdoğdu Ortaokulu
Vildan Koleji
İsabet Okulları Beylikdüzü